top image
top image
Pływaj i śpij!

Zapraszamy do skorzystania z noclegów w dużym domu, z wnętrzami wykończonymi w drewnie i pokojami w ciepłych pastelach. U nas nie ma pobudki. Śpisz, do której chcesz! Przez cały rok wczasowicze, kajakarze, wędkarze, grzybiarze, myśliwi i łyżwiarze figurowi znajdą u nas przytulny kąt i miłą atmosferę.

Dysponujemy 5 pokojami:
1 x 2-osobowym z łożem małżeńskim,
4 x 3-osobowym z łożem małżeńskim oraz pojedynczym łóżkiem z możliwością dostawki drugiego pojedynczego łózka.

Cena bez śniadania: do 60 zł/os.
Cena ze śniadaniem: do 75 zł/os.

W cenie parking, wspólna kuchnia: mikrofalówka, kuchenka gazowa 4 palnikowa, talerze, sztućce, czajnik i garnki, szklanki i kieliszki, duży stół, TV-sat, Internet.
W naszej ofercie posiadamy również wiele innych atrakcji.

Możemy zorganizować ognisko, grilla z muzyką. Dla chętnych posiadamy pole namiotowe oraz saunę w której się zrelaksujesz.

Warto do nas przyjechać nie tylko, ze względu na kajaki, choć niewątpliwie są one największym magnesem.

Wypożyczamy również rowery, którymi można zwiedzić okoliczne rezerwaty aby być bliżej natury. W Krutyni mieści się Muzeum Przyrodnicze Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Spacerując po mieście możemy zobaczyć stare drewniane domy, które jeszcze przed II Wojną Światową należały do Mazurów, ludności, która wcześniej zamieszkiwała te tereny. Tutaj w latach 60 mieszkał znany pisarz i działacz Karol Małek. We wsi Wojnowo możemy zobaczyć klasztor starowierców rosyjskich, a 7 km od Krutyni zwiedzić park dzikich zwierząt w Kadzidłowie. Do zawsze gościnnych Mikołajek są tylko 23 km.